Trenerzy

z1
Piotr Kowalski
Założyciel / Trener koordynator
Wykwalifikowany trener w systemie angielskiej piłki nożnej, posiadający niezbędny certyfikaty do pracy z młodzieżą posiada m.in. Grassroots UEFA B , uprawnienia Coerver Coaching, uprawnienia do udzielania pierwszej pomocy. Skończył szkołę College o kierunku sportowym w Anglii, pracował w szkołach podstawowych w Anglii jako nauczyciel wychowania fizycznego. Podczas swojej pracy w angielskich akademiach wyszkolił zawodników, którzy trafiali do szkółek takich jak : Q.P.R, Chelsea, Watford. Został zaproszony do głównej siedziby Akademii Chelsea Londyn, gdzie mógł zapoznać się z systemem szkoleniowym londyńskiej drużyny. Jego ostatnim trenerskim osiągnięciem jest to, że Jego wychowanek trafił na 6-tygodniowy trial do szkółki Chelsea Londyn. Jego główna wizja to szkolenie zawodnika jako indywidualności, która cechuje się dużą pewnością siebie, kreatywnością i inteligencją.
z1
Mateusz Ziarko
Trener
Trener Akademii, od dziecka jego pasją jest sport, a przede wszystkim piłka nożna. W czasach szkolnych wielokrotny uczestnik zawodów wojewódzkich w biegach przełajowych oraz lekkoatletyce. Pierwsze szlify piłkarskie zdobywał w młodzieżowych drużynach Stali Sanok. Występował również w MKS Osława Zagórz, przygodę z piłką jako zawodnik skończyła kontuzja. Trener Mateusz czerpie dużo radości z pracy z dziećmi, gdyż może być znów blisko futbolu, a swoją wiedzę przekazywać najmłodszym. Nadal sie uczy w tym kierunku, by uzyskać podstawowe uprawnienia na których zapewne nie skończy. Posiada również Kurs KPP.
z1
Jarosław Stach
Trener
Wychowanek i długoletni zawodnik klubu MKS Osława Zagórz Występy w Podkarpackiej Lidze Okręgowej juniorów starszych w drużynie Gimball Tarnawa W-ce król strzelców Podkarpackiej Ligi Okręgowej juniorów starszych sezonu 2008/2009 – 18 bramek Awans oraz występy w Podkarpackiej II Lidze juniorów starszych w drużynie Gimball Tarnawa 3 miejsce w drużynowym Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar KTK BERDO Zagórz” – 2006r Król strzelców w drużynowym Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar KTK BERDO Zagórz” – 2006r
 
 
 
 
 
 
z1
Igor hydzik
Trener
Kariera piłkarska Igora Hydzika rozpoczęła się stosunkowo szybko, bo już w ósmym roku życia. Dołączył wtedy do drużyny MKS Osława Zagórz. Zawsze starał się wykonywać obowiązki piłkarskie w 110 %, co po dwóch latach sumiennej pracy zaowocowało zauważeniem przez klub Ekoball Stal Sanok. Dostał szansę rozwijania swoich umiejętności i doskonalenia posiadanej już wiedzy. Jego ciężka praca niejednokrotnie została doceniona przez trenerów, którzy zajmowali się tzw Kadrą Podkarpacia. Jej zadaniem było zgrupowanie najlepszych piłkarzy w województwie. Obecnie jest zawodnikiem juniorów starszych Ekoballu Stali Sanok. Na swoim koncie ma też liczne mecze w drużynie seniorskiej. Cechuje się zaangażowaniem, ciężką pracą, poświęceniem i stawianiem sobie nowych celów, to wszystko pozwala mu dalsze rozwijanie pod kątem piłkarskim, a także zdobywanie nowych osiągnięć. Jego kariera trenerska rozpoczęła się niedawno, lecz mimo to jego wytrwałość umożliwia uzyskiwanie nowej wiedzy i wykorzystywanie jej w praktyce.